15 жовтня увечері село Колодязі Краматорського району стало свідком масованого російського обстрілу, внаслідок якого постраждали місцевий храм, приватний житловий будинок та господарчі споруди. Рятувальникам знадобилося понад чотири години на ліквідацію пожежі, яка охопила площу понад 450 квадратних метрів.

Російський обстріл призвів до руйнування храму та мешкань у селі Колодязі

У жахливому акті насильства, який стався 15 жовтня вечером, російський обстріл села Колодязі Краматорського району призвів до руйнування цінних об’єктів. Один з найбільших у селі храмів постраждав від вогню, а також зруйновані приватний житловий будинок та господарчі споруди.

НАШ ТЕЛЕГРАМ


За даними Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ з посиланням на пресслужбу ДСНС України, рятувальникам знадобилося понад чотири години на ліквідацію пожежі, яка охопила площу понад 450 квадратних метрів.

Цей подія свідчить про надзвичайну важливість збереження миру та безпеки в регіоні. Місцеві жителі і віряни вже звертаються до міжнародної спільноти з проханням про припинення насильства та захист своїх об’єктів культурної спадщини.