Розглядаємо новий тренд в УПЦ (МП) – військовий образ митрополита Августина, який викликає обурення та критику. Також досліджуємо інші несподівані заходи, включаючи переодягання українських священиків в український комуфляж та організацію концертів на передовій. Як ці новації впливають на образ УПЦ (МП) в Україні та які можливі наслідки вони призводять.

Модний піар УПЦ (МП) в Україні: Військовий образ та шеврони митрополита Августина

Нещодавно стало відомо, що митрополит УПЦ (МП) Августин (Маркевич) прибув на фронт у військовій формі, що викликало обурення та критику. Офіцер Анатолій Штефан оприлюднив цю інформацію та закликав правоохоронні органи розслідувати діяльність митрополита Августина, вважаючи його дії порушенням закону.

Подія нагадала про інші несподівані виступи УПЦ (МП), коли священнослужителі переодягалися в український комуфляж та шоломи на передовій. Ця модна революція серед духовенства стала об’єктом обговорення та критики.

Нагадаємо:

Інші священнослужителі МП також відзначилися своїми діями, включаючи організацію концертів перед військовими та гастролі на передовій. Ці кроки викликали питання про справжню мету та ефективність таких заходів московитів?

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У підсумку, нове забарвлення кольорів піксель УПЦ (МП) в Україні, які включають військовий образ, шеврони та модний піар, стали предметом обговорення і критики. Ці дії відображають зміну образу та стратегії церковного лідерства московитів в Україні.

Чи безпечна така тенденція та які наслідки у скорому часі чекати? Приліт ворожих ракет по локаціям наших ЗСУ? СБУ де ви?

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія