Керівники православних релігійних об’єднань Хмельницької області об’єднали зусилля, аби віддати глибоке засудження збройній агресії Російської Федерації проти України та засвідчили негідну роль патріарха РПЦ Кирила в цьому конфлікті. З метою вираження підтримки та єдності українського православ’я, керівники об’єднань також наголосили на важливості подальшого діалогу та об’єднання всіх православних у Христі на теренах України. Ця рішуча дія об’єднаних архієреїв підкреслює важливість глибоких духовних цінностей та єдності у часи випробувань.

Звернення Керівників Православних Об’єднань Хмельниччини: Засудження Агресії та Продовження Діалогу

Керівники православних релігійних об’єднань Хмельницької області прийняли спільне звернення до духовенства, вірних та чернецтва Подільського краю.

Після попереднього обговорення під час робочої зустрічі з керівництвом Хмельницької ОВА та правоохоронних органів області, що відбулася 14 липня цього року, керівники православних релігійних об’єднань області, а саме: керуючі Кам’янець-Подільською єпархією УПЦ митрополит Феодор, Шепетівською єпархією УПЦ митрополит Євсевій, Хмельницькою єпархією УПЦ архієпископ Віктор та Хмельницькою єпархією ПЦУ єпископ Павло, прийняли спільне звернення до духовенства, вірних та чернецтва Подільського краю.

У своєму зверненні архієреї засудили збройну агресію російської федерації проти України та її підтримку патріархом РПЦ Кирилом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Крім цього, архіпастирі, усвідомлюючи особливу відповідальність перед Богом, висловили глибокий жаль у зв’язку з відсутністю єдності в українському православ’ї та мають надію на подальший діалог, спрямований на єднання у Христі усіх православних України.