Сьогодні ми згадуємо блаженноспочившого Митрополита Мефодія (Кудрякова), який протягом 15 років керував Українською Автокефальною Православною Церквою. Його спадок залишається живим і назавжди вплетеним в історію України. Митрополит Мефодій був мудрим наставником та присвятив своє життя служінню Богу та людям. Його погляд на місію Церкви Христової як допомогу людям знайти свій шлях до Бога та духовного розвитку є важливим і надихає нас досі. Сьогодні ми звершуємо заупокійне богослужіння в його честь.

І день іде, і ніч іде.

І голову схопивши в руки,

Дивуєшся, чому не йде

Апостол правди і науки!

Сьогодні, 11 березня 2023 року, ми згадуємо 74-ту річницю від дня народження великого духовного лідера Блаженнішого Митрополита Мефодія (Кудрякова), який керував Українською Автокефальною Православною Церквою від 2000 до 2015 року.

Сьогодні ми зі скорботою згадуємо його відхід, але його спадок для нас залишається живим і назавжди вплетеним в історію України. У знак поваги та вшанування блаженноспочилого Митрополита Мефодія, секретарем та душерозпорядником митрофорним протоієреєм Романом Будзинським було звершено заупокійне богослужіння.

Митрополит Мефодій був не тільки релігійним лідером, але й мудрим вчителем і наставником для своїх духовних дітей та прихожан. Він присвятив своє життя служінню Богу та людям, і його приклад і вчинки надихають нас досі.

Митрополит Мефодій, з висоти свого досвіду пастирського служіння, розумів місію Церкви Христової як поширення віри у Живого Істинного Бога та підтримку духовного розвитку людей. Він бачив духовну людину як ту, хто вірить у Бога і вірить у життя після смерті. Митрополит розумів, що віра може стати підвалиною для розвитку духовності людей і може допомоги їм знайти баланс та розуміння в своєму житті.

Владика також враховував, що в сучасному світі існують багато інших релігій та філософій, і він прагнув співпрацювати з представниками цих релігій, щоб допомогти людям розвивати їх духовне життя. Блаженніший вірив у те, що через співпрацю та розуміння інших культур та вірувань, люди зможуть досягти більшої гармонії та миру в своєму житті.

У цілому, Митрополит Мефодій бачив місію Церкви Христової як допомогу людям знайти свій шлях до Бога та духовного розвитку.

Нехай його пам’ять буде благословенною, і його духовний спадок нехай буде передано нашим нащадкам. Хай Бог благословить нас усіх і нехай Митрополит Мефодій буде нашим захисником у небесах. Амінь.

Джерело – Парафія жон-мироносиць ПЦУ