Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, намісник Києво-Печерської Лаври, був госпіталізований до кардіологічного відділення лікарні м. Києва 14 серпня 2023 року через раптове погіршення здоров’я. Лікарі провели операцію на судинах серця та зараз владика перебуває під їхнім доглядом на стаціонарному лікуванні.

Стан намісника Києво-Печерської Лаври після оперативного втручання на судинах серця

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ повідомляє Митрополит Павло Лебідь на лікуванні після оперативного втручання на серці

14 серпня 2023 року намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла у зв’язку з різким погіршенням здоров’я було госпіталізовано до кардіологічного відділення однієї з лікарень м. Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Владиці Павлу Лебідю було проведено операцію на судинах серця. На даний час він знаходиться під контролем лікарів на стаціонарному лікуванні.

Нагадаємо, 7 серпня намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла було звільнено зі слідчого ізолятора під грошову заставу. 11 серпня Солом’янський районний суд Києва продовжив дію процесуальних зобов’язань, накладених на владику.

Інформуватимемо Вас про подальший розвиток ситуації.

Джерело: Українська Православна Церква