Митрополит Епіфаній висловив вдячність працівникам радіо, телебачення та зв’язку, відзначивши їхню важливу роль у сучасних реаліях.

Слово вдячності та підтримки для тих, хто забезпечує зв’язок і правдиву інформацію під час війни

Сьогодні, 16 листопада, в Україні відзначають професійне свято працівників радіо, телебачення та зв’язку. Цьогорічне святкування набуло особливого значення, адже рівно 100 років тому, 16 листопада 1924 року, в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

З нагоди свята митрополит Київський і всієї України Епіфаній звернувся до працівників цієї важливої сфери з теплими словами привітання: «Щиро вітаю всіх працівників радіо, телебачення та зв’язку з вашим професійним святом! Ваша праця єднає людей, сполучає, несе звістки, новини, знання. Особливо в час війни, коли для багатьох українців можливість зв’язку є життєво необхідною, ваша робота набуває ще більшого значення. Нехай Господь допомагає вам у вашому служінні правді, волі та добру!»

Митрополит підкреслив, що це свято об’єднує багатьох професіоналів – не лише журналістів та ведучих, а й тих, хто працює «за кадром»: операторів, інженерів, монтажерів та інших спеціалістів, завдяки яким медіа працюють безперебійно. Також митрополит відзначив важливість праці фахівців зв’язку, які забезпечують телефонний і цифровий зв’язок, дозволяючи людям залишатися в контакті навіть у найскладніших обставинах.

У своєму зверненні він особливо згадав про значення цих технологій під час війни: «Коли родини розкидані по світу, коли після чергових обстрілів так хочеться почути рідний голос чи побачити відмітку «в мережі», ваша праця стає безцінною».

Цього дня митрополит Епіфаній висловив вдячність усім, хто щоденно працює, аби українці могли отримувати правдиву інформацію, бути в курсі подій і мати можливість зв’язку із близькими.

Свято працівників радіо, телебачення та зв’язку є виявом поваги до людей, які своєю роботою роблять світ ближчим і зрозумілішим, забезпечуючи єдність і стійкість у непрості часи.

ДЖЕРЕЛО