Україна завжди була країною, де духовність і віра мали особливе значення. З плином часу, у відмінності від всіх інших аспектів життя, віра залишилася однією з найсильнішою зброєю нашого народу. Молитва за Україну стала не лише традицією, а й джерелом єднання, натхнення та підтримки.

Духовна сила нації: Важливість підносити молитву за благополуччя України

Всесвітній Боже, якому властиве незмінне добро і милосердя, ми, українці, звертаємось до Тебе з молитвою за благополуччя нашої землі та нашого народу. У цей складний час історії, коли Україна проходить через випробування та війну, наша віра в Тебе надає нам силу і надію.

Ця молитва – не лише звернення до Всемогутнього, а й вираження нашої глибокого внутрішнього зв’язку з рідною землею та братами і сестрами, які живуть поряд і далеко від неї. Вона об’єднує нас в колективному прагненні до миру, справедливості і добробуту.

Україна, звісно, зазнає випробувань, але ми віримо, що разом з Твоєю незмінною благодаттю зможемо подолати всі труднощі. Молитва за Україну – це наше визнання, що ми є частинкою великого плану, який Ти маєш для нашої країни.

У цей час надзвичайних подій молитовно благаємо Тебе захистити наш народ від усілякої кривди та несправедливості. Дай нам силу і розсудливість боротися за свої права та свободу. Нехай наші руки будуть з’єднані в спільній роботі над будівництвом справедливого суспільства.

Ми благаємо Тебе захистити наших близьких від небезпеки та збережи наші родини від розлуки. Дай нам мудрість і терпимість, щоб зрозуміти одне одного та допомагати у важкі моменти, підтримувати та оберігати.

Всемогутній Боже, благослови нас, подаруй мир і спокій Україні. Нехай наші серця завжди будуть наповнені любов’ю та надією на краще майбутнє. Хай ця молитва буде нашим невидимим але міцним зв’язком з Тобою і з один одним, у єдності духу і віри.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ
Молитва за український народ
Всемогутній Боже і Царю Всесвіту, Ти любиш увесь рід людський і опікуєшся кожним народом зокрема! Поглянь милосердно і на наш український народ. Ми, діти цього народу, благаємо Тебе за всіх братів і сестер наших, що в Україні та по всьому світу перебувають: прости нам усі провини наші і не помʼяни беззаконь наших; дай нам справді бути народом Твоїм. Молимось Тобі, Боже наш: опікуйся й помагай народу на- шому, щоб серед усіх переживань і спокус ми завжди берегли світло віри Христової, щоб ми і діти наші не відступали від Твоєї святої Церкви і були вірними громадянами благословенного Твого Царства, – і тут, на цьому світі, і в Небесній Батьківщині.
Подаруй мир народові нашому, оберігай нас від усілякої
кривди та несправедливості ворогів.
Благослови повсякденну працю нашу, всі добрі науки та мистецтва.
Благослови всі наші родини, обдаруй батьків мудрістю, побожністю і дбайливістю у вихованні дітей. Заохочуй багатьох із нашого народу до життя досконалішого, до святості та жертовності за праведні справи; навчи нелицемірній любові до ближніх. Подавай нам повсякчас Твоє щедре благословення і ласку, щоб ми всі до одного, зʼєднані вірою і союзом любові, йшли завжди дорогами правди і справедливості, добра та милосердя, і так, у мирі та спокої живучи, приносили Тобі, Єдиному вічному Цареві нашому, через Єдинородного Сина Твого, у спілкуванні Святого Духа, безперестанну славу, честь і поклоніння на віки віків.
Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія