У рамках академічного діалогу між християнством та ісламом, 28-29 серпня 2023 року в Поліссі відбудеться наукова зустріч “Партнерство заради дій: до однієї Землі, однієї сім’ї, одного майбутнього”. За підтримки Міжнародної організації Міжконфесійний альянс за безпечні спільноти та з участю Вселенського Патріарха Варфоломія, зустріч об’єднає представників релігійних лідерів, міжнародних організацій та науковців з різних країн, щоб обговорити питання боротьби зі зміною клімату, гуманітарних та мирних дій, забезпечення харчування для всіх та захисту найбільш вразливих груп населення.

Наукова зустріч «Партнерство заради дій»: Об’єднання для рішення важливих суспільних викликів

Боротьба зі зміною клімату, проведення гуманітарних і мирних дій, забезпечення їжею для всіх, захист дітей і найбільш вразливих соціальних груп будуть у центрі наукової зустрічі «Партнерство заради дій: до однієї Землі, однієї сім’ї, одного майбутнього» (« Партнерство в дії: до однієї землі, однієї сім’ї, одного майбутнього»), який відбудеться в Поліссі в контексті триваючого академічного діалогу між християнством та ісламом протягом двох днів 28 та 29 серпня 2023 року.

Ця зустріч, яка є частиною серії подібних важливих зустрічей, які надають можливість для плідного діалогу з основних соціальних питань, організована за підтримки Міжнародної організації Міжконфесійний альянс за безпечні спільноти та відбувається під егідою А.Т. Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У його роботі візьмуть участь представники Пресвітеріанських Патріархатів і Православних Автокефальних Церков, мусульманські релігійні лідери, представники міжнародних організацій сприяння міжрелігійному діалогу, миру та захисту дітей, а також науковці з різних країн.

Делегатів привітає Вселенський Патріарх, який прийме їх на спеціальній аудієнції у Сьомому Центрі Православ’я на Фанарі.

З огляду на найближчу зустріч, прп. Митрополит Герона Халкідонського пан Еммануїл відвідав у четвер, 24 серпня 2023 року, наймудрішого муфтія міста, доктора Сафі Арпагуша, професора університету, і запросив його від імені Його Святості взяти участь і виступити під час його роботи.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION