У четвер, 16 листопада 2023 року, митрополити різних грецьких областей, а також новообрані представники Солуну, Парамитії та Флоріни, відвідали Сидіння Вселенського Патріархату для отримання благословення від Вселенського Патріарха Варфоломія перед своєю інтронізацією. Цей важливий подія відбулася в рамках регулярних робочих сесій Святого і Соборного Синоду у Фанарі.

Високопреосвященний Патріарх Варфоломій особисто прийняв та благословив нових пасторів перед їхньою інтронізацією

У Вселенському Патріархаті новообраним Митрополитам Солуну, Парамитії та Флоріни вручили благословення перед інтронізацією. Публікація від 16/11/2023.

Сьогодні, у четвер, 16 листопада 2023 року, Митрополити Халкиди, Істії та Північних Спорадів к. Хрисостом, Сервії та Козані к. Павло, Елассони к. Харитон та Гортинії та Мегалополі к. Нікіфор, а також новообраним Митрополитам Солуну к. Філотею, Парамитії, Філіат та Гіромеріу к. Серапіону, та Флоріни, Пресп та Еордії к. Єриней, разом із Теофіл. Єпископами Скопелосу к. Нікіфором та Амфіполії к. Христофором, відвідали Сидіння Вселенського Патріархату.

Високопреосвященний Патріарх грецький Варфоломій, оточений членами Святого і Соборного Синоду, який збирається у Фанарі в рамках регулярних робочих сесій на листопад, сердечно прийняв новозранених Єпископів з Греції в Тронній Залі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нові Пастухи трьох історичних Митрополій, що входять до церковних округів Вселенського Престолу, так званих “Нових Земель”, перед своєю інтронізацією звернулися і отримали благословення від Вселенського Патріарха.

Крім того, Митрополит Халкиди к. Хрисостом представив Патріарху новообраного асистента свого єпископа Скопелосу к. Нікодима, спіродженого Єпископа Гортинії та Мегалополі к. Нікіфора, а Митрополит Козані к. Павло представив свого новообраного асистента – єпископа Амфіполії к. Христофора.

Вселенський Патріарх висловив їм вітання з гідною обранням, подарував первосвященицький дар та побажав ігуменам продуктивного пастирського служіння.

Після цього вони спільно обідали в Патріаршій їдальні.

Відділ преси та зв’язку із громадськістю
Фото: Нікос Папахрісту

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION