Учасники міжконфесійної молитви в Ковелі об’єдналися в духовному зверненні до Бога за мир, народ і незалежність держави.
Спільна молитва за Україну пролунала у соборі Великомученика Димитрія Солунського
У соборі Великомученика Димитрія Солунського в Ковелі вперше прозвучала міжконфесійна молитва, яка об’єднала представників різних релігійних юрисдикцій, місцеву владу та духовенство. Очолив молебень декан Свято-Дмитрівського округу протоієрей Анатолій Александрук.
Захід відбувся в рамках діяльності Ради церков Ковеля, ініціатором створення якої є голова районної ради В’ячеслав Шворак. Під час молитовного зібрання священнослужителі та віряни звершили спільну молитву за єдність українського народу, збереження нації та держави, захист українських воїнів і настання справедливого миру.
Отець Анатолій Александрук поділився своїми враженнями від історичної події: «У такому піднесенні і в такому відчутті повноти благодаті наш духовний славень ще не звучав».
Завершилася молитва спільним виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний». Ця подія стала важливим кроком у розвитку міжконфесійного діалогу та духовного єднання в Ковелі, засвідчивши прагнення громади до спільної молитви за Україну.
Соц.медіа