У новорічний ранок 2024 року Україна збирається в єднанні та вдячності, молитвою висловлюючи підтримку та вдячність за силу та відвагу військовослужбовців-захисників. Спогади про полеглих героїв слугують джерелом мужності, а молитва стає мостом єднання для всіх, хто вірить у світле майбутнє України.

Спільна молитва за героїв та народ, за мир і свободу, за справедливу перемогу у російсько-українській війні!
Христос Народився! Славімо Його!

Україна, наш рідний край, що 98 тижнів переживає запеклу російсько-українську війну, стоїть міцно та непохитно перед обличчям випробувань. У новорічний ранок 2024 року, ми об’єднуємося в молитві, висловлюючи вдячність за силу, відвагу та віру наших військовослужбовців-захисників України.

Серця наших героїв несуть велике навантаження війни, але вони залишаються непохитними у своєму покликанні захищати нашу рідну землю від загрози рф. В їхніх вчинках відбивається вища сутність патріотизму та самопожертви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Насолоджуючись благословенною ніччю переходу в новий рік, ми не забуваємо тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи. Спогади про наших полеглих героїв нехай будуть для нас невичерпним джерелом мужності та волелюбства.

Молитва за Україну стає мостом, що з’єднує серця тих, хто живе в країні, і тих, хто відчуває біль за її межами. Ми благаємо сьогодні про Божу благодать для нашого народу, сподіваючись на наближення сппаведливої перемоги над ворогами свободи та незалежності.

Нехай наша молитва звучить як передзвін світла і надії в серцях всіх, хто вірить у світле майбутнє для України. Закликаємо всіх приєднатися до цього спільного зусилля, бо разом ми сильніші, а найкращі дні нашої незалежної країни ще попереду.

Молімося за мир, за перемогу та за нашу єдність та вільне майбутнє. Многая літа Україні!

Молитва за Україну:

Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни. Світлом Христової правди Нас, дітей, просвіти, В чистій любові до краю Ти нас, Боже, зрости. Молимось, Боже єдиний, Нам Україну храни, Всі свої ласки, щедроти Ти на люд наш зверни. Дай йому волю, дай йому долю, Дай доброго світу, щастя, Дай, Боже, народуМногая, многая літа.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія