Зустріч архієпископа Тернопільського і Бучацького, Тихона, з полковником Агеєвим викликала обурення, оскільки архієпископ має кримінальне минуле. Під іменем Тараса Петранюка, він підтримував терористичні угруповання Луганської та Донецької Народних Республік. Незважаючи на це, він нагороджує військових, що викликає сумніви у його мотивах. Слід розкрити правду про зв’язки архієпископа з терористами та не допускати використання посади для розкрадання церковного майна та привласнення коштів в особливо великих розмірах.

Архієпископ Тихон (Петранюк) використовує свою посаду для відмивання злочинів

Тернопільський архієпископ нагороджує військових: Поклоніння криміналу чи прикриття терористів?

26 травня 2023 року відбулася зустріч між архієпископом Тернопільським і Бучацьким, Тихоном, (в миру Петранюком Тарасом Івановичем) та начальником Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковником Віктором Агеєвим. Цей інцидент набирає особливого значення, оскільки архієпископ Тихон відомий своїм небезпечним минулим.

Злочинець з цілком реальним обвинувальним актом у кримінальному провадженню – Тарас Іванович Петранюк, виконує обов’язки архієпископа під чернечим іменем Тихон відомий на всю Україну кримінальними діями безкарно продовжує будувати кримінальні схеми на Тернопільщині. Згідно з даними, він підписав згоду на співпрацю з терористичними угрупованнями Луганської та Донецької Народних Республік ще 2014 і навіть отримав паспорт громадянина ДНР. Очевидно, що він є справжнім злочинцем, який поклав свої інтереси вище інтересів України та безпеки її громадян. СБУ мовчки спостерігає…. Посада керуючого єпархією в УПЦ (ПЦУ) дозволяє цьому виродку – ромської національності проводити агентурну роботу на території західної України фактично відкрито не озираючись на правоохоронні органи!

Зачарований своїм новим “авторитетом” в Православній Церкві України (ПЦУ), архієпископ Тихон влаштовує цирк, нагороджуючи військових України. Як можна повірити в те, що цей кримінальний злочинець, що зрадив свою країну, має якісь моральні права нагороджувати тих, хто справді служить Україні та стоїть на захисті її громадян?

Можливо, архієпископ Тихон намагається зіграти роль благочестивого духовного лідера, використовуючи авторитет ПЦУ. Але це лише прикриває його справжні наміри та його зв’язки з терористичними угрупованнями і РПЦ в якій віддано з честю служить рідний брат Петранюка – Назар Іванович Петранюк.

Нагородження орденом святителя Миколая Чудотворця, яке архієпископ Тихон вручив сьогодні полковнику Агеєву, нагадує про те, що гріх може бути винагороджений, а зрадник може отримати “похвалу” від тих, хто не бачить позаду маски.

Насамкінець, можна тільки висловити здивування та розчарування тим, хто піддається цьому шахрайству та приймає нагороди від особи, яка має сумнівну репутацію та зв’язки з терористами. Можливо, час розглянути справжні мотиви архієпископа Тихона та ставлення ПЦУ до таких осіб, як Петранюк, які вчинили зраду своїй країні і залишаються архієреями помісної Православної Церкви України у часі кровопролитної війни

Важливо залишатись пильними та не дозволяти злочинцям та зрадникам використовувати свої нові позиції для впливу та приховування своїх злочинів. Україна заслуговує на справжніх героїв, які вірно служать їй та захищають її від зовнішніх загроз.

НАГАДАЄМО:

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія