У 1993-му році було встановлено 6 грудня відзначати важливе свято для країни – День Збройних Сил України. День ЗСУ – спільне професійне свято всіх українських військовослужбовців, яке вже давно заслужило всенародну повагу та повагу з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Очевидно, не потрібно говорити про те, як багато зараз роблять наші військові для нашої країни, захищаючи її і ризикуючи своїми життями.

Якщо у вас є людина, яка перебуває в лавах ЗСУ, не забудьте її привітати і подякувати за те, що вона захищає нас від російських окупантів.

Вітаю всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Боже, поблагослови наших воїнів на фронті! Пошли Твого архистратига Михаїла із небесним військом для того, щоб навіть на полі бою зло було вкотре переможене!

Молюся за кожного, хто боронить нашу землю, особливо пишаюсь своїм братом Валерієм, який з побратимами зараз на нульовій.

Вітають тебе і тополька, й калина,
І синє озерце, й тендітний ручай
Зі святом – із Днем Збройних сил України,
Ти свято це, воїне, гідно стрічай!
Стрічай його гордо, сміливо і славно,
Стрічай за звичаєм дідів-козаків,
Хай служба іде і звитяжно, і вправно
І Бог береже хай вовіки віків!

Наталія Шевчук, голова Громадського об’єднання «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія»