Відчуйте магію українського бароко через партесний концерт “Ізбавленіє посла Господь”, що розкриває велич і красу церковного хорового співу. Керівник хору “Кредо”, Катерина Токало, ділиться своєю трансформаційною подорожжю в світ унікальних українських барокових партесів.

Українська Культурна Трансформація: Відкриття Партесних Звучань у Хорі “Кредо”

“Ізбавленіє посла Господь”: Партесний Концерт Як Засіб Поширення Любові до Українського Бароко

Партесний концерт “Ізбавленіє посла Господь”, втілення творчості Івана Домарацького та хору “Кредо” Луцького храму Холмської ікони Богоматері, став не лише мистецькою подією, але й важливим кроком у відновленні та популяризації українського церковного хорового співу.

Керівник церковного камерного хору “Кредо”, Катерина Токало, засвідчила, що партеси, як вид церковного багатоголосного хорового співу є своєрідною трансформацією, яка не лише відкриває українцям дивовижний світ барокової музики, але й веде до задуму щодо власної культурної спадщини.

Партеси, представлені в концерті, відкривають перед слухачами унікальність українського церковного багатоголосного співу. Від 3 до 48 голосів, вони втілюють у собі велич та красу, що вражала не лише поціновувачів барокової музики в минулому, але й залишають захоплення й сьогодні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей концерт – не тільки музична подія, але й спроба звернутися до власного культурного коріння. Він викликає питання: чому співають твори тільки західних композиторів, коли українське бароко має такий непересічний потенціал? “Ізбавленіє посла Господь” – це заклик до поваги та популяризації власної музичної спадщини, яка залишає враження глибокого поєднання з минулим та служить відкриттям нових горизонтів для майбутнього.

Ця музика вражала сучасників складністю і красою. Викликає вона захоплення сьогодні? До Вашої уваги відеотур – насолоджуйтесь!