Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук на запрошення Митрополита Переяславського та Вишневського Олександра (Драбинко) відвідала новоосвячений храм Свято-Нектарівського монастиря Православної Церкви України.

“20 серпня 2020 року в історії Свято-Нектарівського монастиря відбулася історична подія – освячення головного храму обителі.

Чин малого освячення очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, якому співслужили: митрополити Вінницький і Барський Симеон, Переяславський і Вишневський Олександр, єпископат та духовенство Православної Церкви України” – написав Митрополит Олександр на своїй сторінці у Facebook.

Перед урочистою літургією Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія урочисто зустрічали архієреї, духовенство та віряни, які прибули на свято з різних куточків України.

Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Васильківський Лаврентій, єпископ Шепетівський Адріан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Житомирський і Овруцьким Паїсій.

Наталія Михайлівна привітала з важливою подією духовенство Свято-Нектарівського монастиря та побажала, щоб Всемилостивий Господь приймав щирі молитви та посилав тілесне і духовне щастя, і своє благословення тим,  хто жертовно трудиться у винограднику Христовому.

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія