Рано вранці 3 серпня, російські окупанти обстріляли церкву у центрі Херсона, зазнавши влучання в тролейбус, що проходив повз святиню. Трьох пасажирів поранено. Рятувальники, які гасили пожежу, також постраждали від наступних обстрілів, поранені четверо співробітників ДСНС.

Російська агресія в Херсоні: Обстріл церкви та тролейбуса, поранені та пошкодження

Зранку, 3 серпня, російські окупанти обстріляли церкву в Херсоні, влучили по тролейбусу, який віз людей. Трьох людей поранено. Потім росіяни вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу – поранені четверо.

Про це повідомили голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін та ДСНС.

“Зранку російська армія обстріляла церкву у середмісті Херсона. Поранено трьох пасажирів тролейбуса, що їхав повз собор у момент російського удару. Каретою “швидкої” їх шпиталізували”, – написав Прокудін.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За його інформацією, 39-річній жінці та 53-річному чоловіку надається медична допомога. Тяжкі поранення грудної клітки та закриту черепно-мозкову травму отримав 74-річний чоловік, лікарі борються за його життя.

У ДСНС додали, що під час гасіння пожежі, спричиненої обстрілом у Свято-Катериненському соборі, відбувся повторний обстріл.

Постраждали четверо співробітників ДСНС. Всі вони госпіталізовані, їм надається необхідна допомога. Пошкоджена спецтехніка.