Російський обстріл 23 січня 2024 року залишив Благовіщенський кафедральний собор м. Харкова в руїнах. Вікна вибиті, вітражі пошкоджені, а оздоблення храму серйозно постраждало. Незважаючи на руйнування, всі особи, які знаходились всередині собору, вдалося уникнути пошкоджень.

Російська Агресія: Кафедральний Собор у Харкові Постраждав від Обстрілу. 23 січня 2024: Руйнівний Напад на Святиню – Пошкоджено Вікна та Оздоблення

Російський Обстріл Пошкодив Кафедральний Собор у Харкові: Звіт із Місця Події

23 січня 2024 року кафедральний собор м. Харкова на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці став об’єктом російського обстрілу, що призвело до серйозних пошкоджень. Згідно із звітом Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, який посилається на пресслужбу Харківської єпархії, собор зазнав значних зруйнувань.

У результаті обстрілу були вибиті вікна та вітражі, а оздоблення храму отримало серйозні пошкодження. Незважаючи на масштабні знищення, важливо відзначити, що люди, які перебували всередині собору під час атаки, не постраждали.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Жителі та громадськість виражають обурення та засуджують цей акт агресії, визнавши його не тільки як напад на історичну спадщину, але й як загрозу безпеці та життю мирного населення.

Спеціалісти з охорони культурної спадщини вже розпочали оцінку завданих збитків та розробку плану відновлення собору. Міжнародні організації та громадськість висловлюють готовність надавати необхідну допомогу для відновлення цього важливого релігійного об’єкту.