Унікальна подія, присвячена візиту Вселенського Патріарха Варфоломеоса, відбулася у Сісманоліо Мегаро. Захід, організований Першою єпархією Деркону, включав в себе музичні виступи, освячення та висловлення вдячності за служіння, послух і філантропію.

Варфоломій Вселенський Патріарх відзначає п’ятдесятиріччя архієрея Його Святості та освячує Агіовасилопіта

Унікальна Подія: Вселенський Патріарх Варфоломеос в Сісманоліо Мегаро

У середу, 24 січня 2024 року, Вселенський Патріарх Варфоломеос відвідав музичний захід, присвячений п’ятдесятиріччю архієрея Його Святості, який організувала Перша єпархія Деркону. Учасниці жіночого хору І. Дерконської митрополії заспівали “Дафнес”, а Патріарх освятив Агіовасилопіта І. Митрополія, висловивши вдячність за труд та філантропію прп. Митрополита старійшині Дерко пану Апостолосу.

Патріарх також привітав учасників хору та представив двох поважних гостей: архімандрита Продрома, ігумена Першого монастиря Великої Афонської Лаври, та прп. Католицького архієпископа Князівства Монако пана Домініка-Марі Давида.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У своїй промові Патріарх відзначив важливість Мегістидської Лаври, назвавши її першим монастирем заснованим святим Афанасієм Афонським.

Попросивши Старця Предтечі передати благословення на Афон, Патріарх висловив повагу та захоплення роботою митрополита старійшині Халкідонського.

Католицький Архієпископ Князівства Монако розповів про надання церкви для православних віруючих у Князівстві за проханням митрополита Франції.

Серед гостей був посол Греції в місті, преподобний митрополит Герон Дерка та численні представники духовенства і Священного Синоду.

Фото: Нікос Папахрістоу

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION