У Кам’янці-Подільському відбулася зустріч громади, яка обговорювала перехід Собору Олександра Невського від УПЦ МП до ПЦУ. Громада висловила свою підтримку переходу та виразила свою незгоду з присутністю УПЦ МП в місті. Зустріч є важливим кроком у зміцненні духовної єдності та гармонії в громаді.

Громадська зустріч у Кам’янці-Подільському на підтримку переходу святині до ПЦУ: висловлено підтримку та готовність до протидії неправомірним діям

8 квітня, в місті Кам’янці-Подільському відбулася громадська зустріч біля Собору Олександра Невського, щоб обговорити перехід святині від Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) до Православної церкви України (ПЦУ). Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ та громадських активістів, біля собору також з’явилися представники інших територіальних громад.

За даними активіста, священнослужителі УПЦ МП стягують людей з прилеглих сіл та територіальних громад, щоб завадити переходу собору до ПЦУ. На зборах громада висловлює свою підтримку перехіду святині до ПЦУ та виражає свою незгоду з присутністю УПЦ МП в місті.

Нагадаємо, що нещодавно депутати міськради Кам’янця-Подільського заборонили УПЦ МП використовувати земельні ділянки міста. Це сталося внаслідок того, що УПЦ МП не виконувала умов договору про використання землі, який був підписаний раніше.

На зборах громада висловила своє бажання перейти до ПЦУ та виконала голосування на користь цього переходу. Це свідчить про те, що місцеві жителі визнають важливість цього кроку для своєї громади та висловлюють свою підтримку українській церкві.

Загалом, громадська зустріч у Кам’янці-Подільському підтверджує активну участь громади в прийнятті важливих рішень

для своєї громади та їхню готовність виступати проти неправомірних дій. Перехід святині від УПЦ МП до ПЦУ є складним процесом, який вимагає уваги та підтримки різних груп населення, а громадська зустріч стала важливим кроком у цьому напрямку. Наступні кроки повинні бути добре продумані та спрямовані на забезпечення зміцнення духовної єдності та гармонії в громаді.

Джерело: Фонд пам’яті Митрополита Мефодія