Голова СБУ Малюк Василь Васильович вніс законопроєкт до Верховної Ради України, спрямований на ліквідацію певних релігійних організацій в разі вчинення злочинів, які загрожують національній безпеці.

Голова СБУ пропонує законопроєкт, спрямований на боротьбу з злочинами у релігійних організаціях.

Голова Служби безпеки України, Малюк Василь Васильович, ініціював законопроєкт, який передбачає можливість ліквідації певних релігійних організацій у випадках, коли їхні представники вчиняють злочини, що становлять загрозу національній безпеці.

Згідно з текстом документу, релігійні організації можуть бути ліквідовані в разі вчинення злочинів за такими статтями, як “пропаганда війни”, “розпалювання міжрелігійної ворожнечі”, “тероризм”, “планування, підготовка, розв’язання та ведення агресивної війни”, “порушення законів та звичаїв”, “Геноцид” та “найманство”.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Повідомляється також, що Малюк відправив листа народним депутатам з закликом підтримати відповідний законопроєкт. У листі голова СБУ висловив готовність надати допомогу у доопрацюванні пропозицій під час їхнього розгляду в парламенті.

Цей законопроєкт викликав обговорення і різні точки зору у суспільстві і політичних колах, а його прийняття вимагатиме уважного вивчення та обговорення в парламенті.