Екуменічний Патріарх Варфоломій оголосив про надзвичайно важливий візит до Святої Митрополії Іспанії і Португалії, який відбудеться протягом 14-18 жовтня 2023 року. Ця подія відзначатиме два значущих ювілеї – двадцятиріччя заснування Митрополії і п’ятдесятиріччя відкриття кафедрального собору святих Андрія і Димитрія. Візит передбачає участь Патріарха у Божественній Літургії, яка відбудеться в соборі в неділю, 15 жовтня. Це значуща подія для віруючих, оскільки це перший візит Патріарха до Митрополії Іспанії і Португалії, і він відбувається за запрошенням Митрополита Бессаріона.

Візит приурочено до двох важливих ювілеїв та молитви у кафедральному соборі

Екуменічний Патріарх Варфоломій офіційно оголосив про свій прийдешній візит до Святої Митрополії Іспанії і Португалії, який відбудеться в найближчі дні.

Конкретно, ця подія запланована на період з 14 по 18 жовтня 2023 року. Візит приурочений до двох важливих подій: завершення двадцятиріччя з часу заснування Митрополії (2003-2023) та п’ятдесятиріччя з моменту відкриття кафедрального собору святих Андрія і Димитрія (1973-2023).

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Основною подією в рамках візиту стане Божественна Літургія, яку Екуменічний Патріарх Варфоломій очолить у соборі. Ця Літургія запланована на неділю, 15 жовтня.

Важливою особливістю офіційного візиту є той факт, що це перший раз, коли Екуменічний Патріарх відвідає Митрополію Іспанії і Португалії, і це відбувається за запрошенням Митрополита Бессаріона.