Звертаємося до усіх українців з проханням долучитися до збору коштів на мобільні польові госпіталі, які надають критичну медичну допомогу та дозволяють нашим воїнам швидше повернутися до бойових дій. Ці госпіталі включають сучасне обладнання та забезпечують оперативне втручання, реабілітацію та підтримку духовного підгрунтя. Ваша пожертва допоможе забезпечити необхідне обладнання та засоби для рятівних операцій, підтримати моральну силу та патріотичні переконання наших героїв.

Підтримайте життєвоважливу медичну допомогу та допоможіть повернути воїнам втрачене здоров’я адже 1 день роботи шпиталю це 100 врятованих життів!

Важлива оголошення! Шановні громадяни, українці з усіх куточків світу! Сьогодні ми звертаємося до вас з закликом підтримати нашу героїчну армію та воїнів, які захищають нашу незалежність і територіальну цілісність. Запрошуємо вас долучитися до збору коштів на мобільні польові госпіталі, які є життєвоважливою складовою військової операції, яку наші військовослужбовці ведуть у контрнаступі.

У цей момент, коли наші герої вступили в бій, ми повинні бути на їхньому боці. Мобільні польові госпіталі – це ті медичні заклади, що допомагають нашим пораненим бійцям на передовій з операційними, ренгеном, УЗІ та іншим необхідним обладнанням, що рятує життя і здоров’я наших незламних воїнів. Мобільні госпіталі забезпечують негайну медичну допомогу, лікування та реабілітацію тим, хто постраждав під час бойових дій. Ці госпіталі забезпечують оперативне втручання та надають можливість нашим воїнам повернутися до бойових дій якомога швидше.

Мобільний польовий госпіталь включає в себе сучасне обладнання для екстреної медичної допомоги, операційний блок, відділення інтенсивної терапії, діагностичні лабораторії та інші необхідні зони для забезпечення повноцінного лікування. Він матиме також духовне підгрунтя (куток для молитви), яке допомагає воїнам отримувати від духівника моральну силу та зміцнити їхнє патріотичне переконання.

Кожна пожертва, неважливо яка вона буде, має велике значення. Ваші кошти допоможуть забезпечити необхідне медичне обладнання, медикаменти та лікарські засоби, які врятують життя наших героїв. Показавши нашим воїнам, що ми стоїмо за ними, ми надаємо їм моральну підтримку, ми молимось і вболіваємо за кожного, така місія є не менш важливою для військовослужбовця у скрутний період знаходячись на межі життя та смерті.

Тому, милосердні серця, давайте об’єднаємося та засвідчимо нашу громадську силу для підтримки наших захисників. Нехай наші військовослужбовці відчують, що ми пишаємося ними і поважаємо їхню відвагу. Разом ми зможемо забезпечити нашій армії медичну підтримку, яку вони потребують та заслуговують.

З початку повномасштабної війни українці створили десятки благодійних фондів, фандрейзингових платформ та волонтерських штабів, які збирають значні суми на потреби армії й забезпечують її новітніми зброєю та військовою технікою, просимо долучатись – зробити матеріальний крок до Перемоги України!

Дякуємо вам за вашу щедрість та підтримку. Нехай Бог благословить вас і захищає наших героїв!

Благодійний фонд Сергія Притули

Razom for Ukraine

UNITED 24

КОЛО

Зграя

KSE Foundation

Армія SOS

Корпорація монстрів

Український католицький університет

Повернись живим

З повагою та молитвою,

Протоієрей Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)