У святковий день Різдва Пресвятої Богородиці, ми щиро вітаємо о. Івана Лесика з 10-річчям його священичої хіротонії. Його десятирічне духовне служіння – це приклад відданості, терпимості та віри в добро. Він, як пастир, приносить світло і надію в серця вірян, веде нас дорогою віри і милосердя. Нехай Різдво Пресвятої Богородиці принесе йому благословення та нові сили для служіння Богу і громаді.

Відданість, милосердя і віра на послузі Богові та громаді

У цей священний день, коли наші серця наповнюються вірою та вдячністю перед Господом, хочемо від щирого серця привітати отця Івана Лесика, з нагоди його десятої річниці священичої хіротонії.

Ця десятирічна подорож вашого духовного служіння була сповнена труднощів, випробувань і радощів. Ваш щоденний послух Богові та служіння Його народу є прикладом відданості та самопожертви.

Ви, як пастир, духовний лідер православної громади приносите світло та надію в серця вірян, ведете їх дорогою віри і милосердя. Ваші молитви та духовні наставництва підтримують і надихають потребуючих на щоденному шляху віри.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай Господь обдаровує вас мудрістю, силою і благодаттю, щоб продовжувати й надалі ревно служити Його Церкві та нашому українському народові. Нехай Різдво Пресвятої Богородиці, цього особливого свята, приносить вам найкращі благословіння та дарує нові сили для вашої служби та подальшої розбудови Помісної Української Православної Церкви.

З найкращими побажаннями Вам та вашій родині – здоров’я, радості та Божого благословіння, які заповнюють ваші дні теплом і світлом! Бажаємо щасливої річниці священичої хіротонії, о. Іване Лесику на многії та благії літа!

Хай благословить Господь Вас щедро,

Доброту утверджує й любов,

Здоров’я, миру, нових звершень,

І вогник віри й силу молитов.

У храмі Божім людно нехай буде,

Любов і спокій кожен там знайде,

Й не менш, як зараз, хай цінують люди,

Того, хто їх до Господа веде!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія