Коли хтось у світі ще намагається мати справу з чимось російським, це означає заплющувати очі на реальність.

Повномасштабна нелюдь

Сьогодні жахливий удар російських терористів вдарив у серце мирного міста Костянтинівка, Донецька область. Ринок, магазини, аптека – всі ці місця стали місцем кривавого нападу. Шістнадцять невинних життів погасли від цього жахливого акту. Багато людей травмовано, і кількість загиблих і поранених може ще зрости.

Співчуття всім тим, хто втратив своїх рідних та близьких у цій трагедії. Ми разом з вами у цей важкий момент.

Нехай Бог благословить всіх, хто постраждав і тих, хто працює над мирним майбутнім України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грiшнi дiти Твої, у покорi сердець наших приходимо до Тебе i схиляємо голови нашi. Отче! Прости провини нашi та провини батькiв, дiдiв i прадiдiв наших. Прийми нинi, благаємо Тебе, щиру молитву нашу i подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай нашi молитви i прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батькiвщину Україну, перемогу над ворогом, долю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, усiм, хто вдається до Тебе з благанням, милiсть Твою подай.

Благаємо Тебе, Боже, за Воїнів і Захисників, за братiв i сестер наших, за вдовиць, за сирiт, за калiк i немiчних, за тих, хто в окупації і полоні, за тих, хто в скрутних життєвих обставинах, за біженців i за всіх тих, хто Твого милосердя та допомоги Твоєї потребують. З’єднай нас усiх в єдину велику Христову сiм’ю, щоб усi люди України нашої єдністю й перемогами славили величне iм’я Твоє завжди, i нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.