Видатний український релігієзнавець та філософ Юрій Павлович Чорноморець звертається до громадськості з важливим проханням підтримати групу людей, яка відіграє вирішальну роль у захисті країни. Для незворотних потреб групи необхідно зібрати значну суму, щоб придбати необхідне спеціалізоване обладнання. Благаються донати, репости та молитви.

Доктор філософських наук закликає націю об’єднатися для підтримки групи, що захищає країну

Юрій Павлович Чорноморець, видатний український релігієзнавець та філософ, доктор філософських наук і професор кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ ім. Драгоманова, звертається до нації усієї громадськості з важливим проханням.

Під час великої та кровопролитної війни, Юрію Павловичу було вручено безліч подяк, відзнак та пам’ятних шифронів; однак він прикріпив лише одну з них на своїй стіні. Ця особлива подяка належить групі людей, яка має велике значення для нього. З метою підтримки лідера та команди цієї групи, Чорноморець готовий зробити все, що в його силах.

На даний момент цій групі необхідно захищати країну. У зв’язку з цим, враховуючи поповнення складу групи ще трьома висококваліфікованими спеціалістами, потрібні три приціли ZCO на 27 крат і дві оптичні приціли марк 5 на 25 крат. Загальна вартість цих прицілів становить 391 тисячу гривень, але наразі на рахунку є лише 51 тисяча гривень. Тому для забезпечення невідкладних потреб групи необхідно зібрати ще 340 тисяч гривень.

Юрій Павлович благає всіх небайдужих людей про донати, репости та молитви. Це важлива мета підтримки, яка допоможе зібрати необхідну суму для виконання цієї важливої місії.

Інформація для донатацій:

  • ПриватБанк: 4731219647256100
  • Пейпал: lauby@meta.ua
  • Посилання для монетизованих переказів через Monobank: https://send.mon