Українська Православна Церква Московського Патріархату офіційно відкинула зв’язок зі своїм колишнім священнослужителем, який на момент скоєння смертельної дорожньо-транспортної пригоди вже належав до Православної Церкви України. Звинувачення відносно протоієрея Юрія Чичака, який керував автомобілем під час наїзду на пішохода, підтверджується деякими джерелами ЗМІ. Розслідування справи триває, а затримка в експертизі гальмує процес слідства, дозволяючи священику уникнути покарання. Українська Православна Церква Московського Патріархату відмовилась визнавати свій зв’язок зі священиком з ПЦУ, і подробиці справи очікуються у майбутньому.

Деталі справи про наїзд на пішохода зі смертельними наслідками

Українська Православна Церква Московського Патріархату офіційно відхрестилась від свого бувшого священнослужителя, який на момент скоєння смертельної дорожньо-транспортної пригоди зі смертними наслідками вже належав до Православної Церкви України. Деякі джерела в ЗМІ стверджують, що 19 грудня минулого року “протоієрей Української православної церкви Юрій Чичак”, керуючи автомобілем LEXUS RX 350, скоїв наїзд на жінку на пішохідному переході, що призвело до її смерті. Цей священик офіційно перейшов до Православної Церкви України і на момент аварії вже вважав себе членом цієї структури. Про це повідомили представники Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП.

За даними слідства, розслідування цієї справи триває більше як півроку, але винуватцю ще не була вручена підозра. Затримка у проведенні експертизи уповільнює процес слідства, що дозволяє Юрію Чичаку уникнути кримінального покарання за скоєне і продовжувати вільно перебувати на волі. Зауважимо, що після ДТП священик багаторазово розміщував публікації у своїх блогах, на каналі YouTube та на сторінках у соціальних мережах, але в жодному з них не було каяття або вибачень за скоєне 19 грудня, велике церковне свято – День Святого Миколая, зазначають ЗМІ.

Після з’явлення цієї інформації Українська Православна Церква Московського Патріархату відмовилась визнавати свій зв’язок зі священиком, який перейшов до Православної Церкви України. Поки що справа перебуває на етапі розслідування, і деталі стануть відомі пізніше.