Вселенський Патріарх Варфоломій прийняв видатних гостей у своєму помешканні Exoch та відвідав штаб-квартиру Константинопольської унії в Ампелокіпі, де зустрівся з громадянами. Він висловив подяку мешканцям Константинополя за їхню ініціативність та відданість захисту прав Роміосинства міста.

Зустріч Вселенського Патріарха з впливовими постатями та громадянами Константинополя

Вселенський Патріарх Варфоломій, А.Т. Панагіотіс, 13 жовтня 2023 року прийняв відомих гостей у своєму помешканні Exoch. Серед них були міністри внутрішніх справ Нікі Керамеос та культури Ліна Мендоніс, а також чесний депутат Віотії Елефтеріос Ктістакіс.

Після цього Патріарх відвідав штаб-квартиру Константинопольської унії в Ампелокіпі, де зустрівся з громадянами, які проживають у столиці Греції. Його Святість привітав президент Константинопольської унії Євген, президент Екуменічної федерації Константинополя й Нового кола Константинополя Ендімол, партнер професор NTUA, президент Асоціації греків, депортованих з Туреччини Фотіос Гіаннакакіс, та Etimol. Георгіос Таніскідіс, Президент Оптима Банку і головний спонсор заходу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Представник Уряду Еллогім, генеральний секретар Apodemou Hellenism професор Іоанніс Хрісулакіс привітав гостей, а на заході були присутні колишній президент Грецької Республіки Прокопіс Павлопулос та його чоловік Едім, член парламенту Янніс Плакіотакіс, регіональний губернатор Аттики Гіоргос Патуліс, лорд-офіцери M.t.X.E., і велика кількість громадян Константинополя.

Патріарх подякував мешканцям Константинополя за їхні ініціативи і відданість захисту прав Роміосинства міста.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION