Російський ракетний удар в Запоріжжі спричинив нищівні наслідки, зруйнувавши храм Православної Церкви України, освячений на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла. Три цивільні загиблих, численні поранені та завдана шкода навколишнім будівлям. Наголошується, що міжнародна спільнота повинна втрутитися для зупинення насильства та відновлення справедливого миру.

Зруйновано храм святих апостолів Петра і Павла – трагічний вчинок для вірних автокефальної Української Православної Церкви

Жахливий акт руйнування для вірних автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) – знищено храм в Запоріжжі, коли російський ракетний удар обрушився на місто духовна святиня пала. “З великим жалем в серці повідомляємо, що однією з жертв цієї страшної події стала храмова будівля Православної Церкви України (ПЦУ), побудована на честь святих апостолів Петра і Павла”- сказав Андрій Єрмак.

Територія храму, де молилися та знаходили утіху вірні, потрапила під ураження російських ракет. Ця жахлива подія призвела до нищівних наслідків – будівля храму була повністю зруйнована, а навколишні будинки постраждали від вибухів та руйнівної хвилі.

На жаль, троє цивільних жителів втратили свої життя через цей безглуздий акт насильства, і ще п’ятеро людей отримали серйозні поранення. Спільно в горі за втратами та болем за всіх, хто постраждав, ми згуртовано стоїмо пліч-о-пліч у цей важкий час.

Докладна інформація про тип ракети, що використана, наразі встановлюється, але попередні дані вказують на можливе використання ракети «Іскандер». Цей жахливий інцидент ще раз наголошує на необхідності втручання міжнародного співтовариства для зупинення насильства та відновлення справедливого миру.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ми висловлюємо наші співчуття родинам та близьким жертв цієї трагічної події, а також всім, хто постраждав через цей нелюдський акт насильства. Нехай цей терористичний вчинок послужить нагадуванням про необхідність боротьби, відстоювання свободи та незалежності для нашої країни.

Боже, бережи Україну і наших людей!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія