У Константинополі відбулися зустрічі Вселенського Патріарха Варфоломія з архієреями Престолу та прийом Патріарха вірмен у Туреччині Саака Масаляна з нагоди Великодня. Патріарх Варфоломій висловив свою вдячність за підтримку та наголосив на значенні духовного єднання та взаємної поваги між релігійними лідерами.

У Туреччині Варфоломій також прийняв Патріарха вірмен на святкування Великодня

Вселенський Патріарх Варфоломій зустрівся з архієреями Престолу та прийняв Патріарха вірмен у Туреччині у зв’язку з Великоднем.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У Константинополі Вселенський Патріарх Варфоломій зустрівся з архієреями Престолу, які передали йому сердечні вітання з нагоди святкування Великодня. У свою чергу, Патріарх висловив глибоку вдячність своїм братам і побратимам єрархам за їхню підтримку, підкресливши трансформаційну силу Воскреслого Спасителя, яка приносить здоров’я, силу та мир людству, особливо в регіонах, що переживають конфлікти.

Також, у зв’язку з Великоднем, 7 травня 2024 року, Вселенський патріарх Варфоломій щиро прийняв Патріарха вірмен у Туреччині Саака Масаляна та його свиту. У дусі взаємної поваги та солідарності, Вселенський патріарх передав теплі побажання як особисто, так і від імені вірменської громади, благословивши всіх з нагоди свята.

Ці зустрічі свідчать про духовне єднання та взаємне повагу між релігійними лідерами та їхню готовність спільно відзначати великі християнські свята.