Президентка Грецької Республіки Катерина Сакелларопулу вчора провела зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм у Шамбезі, Швейцарія. У відповідь на привітання Патріарха, вона висловила великий інтерес Греції до Вселенського Престолу та підкреслила повагу грецького народу до Варфоломія та Константинопільського Патріархату. Під час візиту вона також взяла участь у прийомі, організованому генеральним консулом Греції.

Катерина Сакелларопулу обговорила важливі питання з Вселенським Патріархом Варфоломієм у швейцарському центрі Константинопільського Патріархату

Президентка Грецької Республіки Катерина Сакелларопулу, у рамках свого візиту до Швейцарії, вчора зустрілася з Вселенським Патріархом Варфоломієм в Природничому Центрі Вселенського Патріархату у Шамбезі.

Відповідаючи на виступ Патріарха, Президентка Республіки наголосила: “З великим задоволенням зустрічаю вас сьогодні, Ваше Всесвятість, в Природничому Центрі Вселенського Патріархату, духовному садку для вивчення християнської традиції та навчання, що сприяє та розвиває міжрелігійний та міжправославний діалог.”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вона також підкреслила великий інтерес грецької держави до Вселенського Престолу, а також засвідчила повагу, любов та вдячність всього грецького народу Вселенському Патріарху Варфоломію та Константинопільському Патріархату, додаючи: “З нагоди вашого сходження 50-річчя, яке ви будете святкувати на Різдво, бажаю вам довгих літ, здоров’я та сили для продовження вашої такої надважливої місії.”

Після цього Сакелларопулу була проведена митрополитом Вселенського Патріархату Швейцарії Максімом до приміщень Центру та Церкви святого апостола Павла.

Президентка Грецької Республіки взяла участь у прийомі, що відбувався в її честь в консульському будинку, за участю Вселенського Патріарха та грецьких емігрантів. Генеральний консул Греції, Олександр Генніматас, був організатором прийому.