Українська нація вітає Сполучені Штати з Днем Незалежності та висловлює щирі слова вдячності за безцінну підтримку і допомогу українському народу у війні з Російською Федерацією. Вітання підкреслюють важливість дружніх відносин та спільного зобов’язання працювати разом над зміцненням миру, стабільності та просперитету у світі.

Україна висловлює вдячність за підтримку у війні з РФ

Шановні друзі і партнери із Сполучених Штатів Америки!

Вітаємо вас з найважливішим днем для вашої країни – Днем Незалежності! Сьогодні, ми, українська нація, приєднуємося до вас у святкуванні цього особливого дня, що символізує волю, незалежність і демократію.

Ми хочемо висловити глибоку вдячність Сполученим Штатам Америки за вашу безцінну підтримку та допомогу у складний час, коли наша країна перебуває в обличчі війни та агресії з боку Російської Федерації. Ваша моральна, політична і матеріальна підтримка стала значущою допомогою для українського народу, така рішуча позиція надійного партнера допомагає нам щоденно у захисті територіальної ціліснісності та протистоянні загрозі з боку РФ.

Ваші позиції у підтримці нашої суверенності, санкції проти російської агресії, надання важливої військової допомоги та підтримки реформ в Україні надихають нас і дозволяють вижити. Ви стали справжніми союзниками на шляху до нашої свободи та розвитку. Ми цінуємо вашу непохитну підтримку та вашу віру в нашу спільну боротьбу за принципи справедливості, демократії та права людини.

Сполучені Штати Америки стали для нас прикладом демократичних цінностей, економічного розвитку та соціальної справедливості. Ваша нація показала, як шлях до успіху лежить через сильні інституції, вільний ринок, інновації та турботу про благо людей.

У цей день, ми також хочемо підкреслити важливість наших дружніх відносин та спільного зобов’язання працювати разом над зміцненням миру, стабільності та просперитету у світі.

З найщирішими побажаннями миру та подальшого розвитку Сполучених Штатів Америки! Хай наші дружні відносини будуть ще міцнішими, наш спільний шлях – процвітаючим, а наша спільна боротьба – великою перемогою над несправедливістю та агресією у світі.

З повагою,

Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”
Наталія Шевчук

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія