Голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук висловлює свої найщиріші вітання митрополиту Переяславському і Вишневському Олександру Драбинку з нагоди Дня народження. Вона бажає йому міцного здоров’я, невичерпної мудрості та сил для подальшого благоденного служіння Господу і на благо автокефальної Православної Церкви України. Голова також бажає многая літа та нехай Божественна благодать завжди перебуває з владикою.

Бажаємо міцного здоров’я та духовної міці для служіння Господу

Ваше Високопреосвященство, митрополите Переяславський і Вишневський Олександре Драбинко!

Від імені Голови Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталії Шевчук, надсилаємо найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної мудрості та сил для подальшого благоденного служіння Господу і на благо автокефальної Православної Церкви України!

Сердечно бажаємо Вам многая літа, дорогий архіпастирю! Хай у Вашому житті завжди панують мир, радість і довголіття! Бажаємо, щоб Божественна благодать, яка супроводжує Вас у Вашому святительському служінні, дарувала Вам непохитну віру та духовну міць на многі роки!

Нехай дорогий владико, життєва дорога буде освітленою небесним світлом та наповнена благодаттю Божою! Зичимо Вам всіляких Божих благословень у Вашому духовному та особистому житті!

З повагою,
Голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук