Голова Фонду пам’яті висловлює щирі вітання та вдячність Мустафо Джемілєву з нагоди його 80-річчя. Захисник свободи України і кримськотатарської нації, визнаний Героєм України, отримав високу похвалу за невичерпний внесок у боротьбу за права та піднесення кримськотатарської культури.

Символ свободи та гідності: Визнання життєвого шляху великого захисника України

Вітання від імені голови Фонду пам’яті Блаженнійшого Митрополита Мефодія Наталії Шевчук:

Високошановний Мустафо Джемілєв!

З нагоди вашого 80-річчя висловлюємо щирі вітання та вдячність за невтомний захист свободи України та кримськотатарського народу. Ваше життя – приклад сили, гідності і відданості ідеалам волі.

Дякуємо за надзвичайний внесок у боротьбу за права та свободу, а також за вагомий внесок у піднесення кримськотатарської культури. Звання Героя України – заслужене визнання ваших послідовних кроків в житті.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у благородній справі захисту прав людини і національних інтересів. Нехай Україна завжди розцвітає в силі, а кримські землі повернуться до обіймів нашої держави, адже Крим це Україна!

З повагою та молитвою за Вас,
голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталії Шевчук

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вашому величності Мустафо Джемілєву!

Теремнонге 80-й юбілейігез курбан оларак, Україна ве къырымтатарларның эзизлиги өчен дөрес тилейбиз. Сизнинг хайатын – каида, милли идеалларга таби бир куч, милли гуна ве тинлилликнинг символы.

Сизге Україна ве къырымтатарлар азаттыгын үчүн сайлы журт берүүнгө каршы келгени өзгөрүш үчүн, анын жана къырымтатар культурасына үнүктүү кирегинчи эл коноктун болмусун айтатамыз. “Герой України” дөрес анттанган карашларыңга берилген уруулунун атайын рекогнициясы.

Сизге кайыр, бечилек жана адам окуу жана милли маанилердин үчүн айыпкан иштектерин жаттаймыз. Україна чогу, сизге үчүн баштынды, силанып, къырымтатарлар жерине кайткан канчан земингизге тилек келсин, бирок Къырым – бу Україна!

Сизден ишенч билегинде,
Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталії Шевчуктын башчысы

Пресслужба- Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія