У понеділок, 13 листопада 2023 року, Вселенський Патріарх Варфоломій відправив святкову Літургію в Патріаршому Храмі, відзначаючи іменини Митрополита Хрисостома. Урочиста подія зібрала в собі високопосадовців, духовність і вірян з усього світу.

Патріарх Варфоломій очолив святкове богослужіння та відкрив релігійне свято в історичному храмі

Великопреосвященний Вселенський Патріарх, преосвященніший Варфоломій, відслужив святкову Літургію в патріаршому храмі у Паратронійському Соборі в понеділок, 13 листопада 2023 року, в день святкування Святого Івана Золотоустого. Згідно з традицією, перед патріаршим троном було встановлено ікону святого та патріарший жезл, а святі реліквії були виставлені для поклоніння вірянами.

В церкві у Богослужінні взяли участь Преосвященні Митрополити: Хрисостом з Мирону, який святкує іменини, Стефан з Калліополі і Мадіту, Афінагор з Кідонії і Йоаким з Прусії, а також Божественний Єпископ Алікарнаський Адріан.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Серед присутніх були видатні особистості, такі як Високопосадовець Міністерства закордонних справ Греції Олександра Пападопулу, Високопосадовець посольства Костас Кутрас, Генеральний консул Греції в Стамбулі, а також віряни і паломники з-за кордону.

З прес-служби і зв’язків з громадськістю
Фото: Нікос Папахрісту

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION