Україна та Івано-Франківська громада втратили видатного політика та неперевершеного спортсмена Віталія Мерінова. Він був прикладом справжнього героїзму та відданості своїй країні, відвойовуючи перемоги як на спортивних аренах, так і на передовій. Його загибель – велика втрата для України, але його внесок у захист нашої країни назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Пам’ять про видатного політика та патріота, який став прикладом мужності та безкомпромісності на передовій

Україна втратила справжнього героя – Віталія Мерінова. Це непоправна втрата для Івано-Франківської громади та всієї країни. Віталій був членом виконавчого комітету міської ради та депутатом минулого скликання. Він був не лише видатним політиком, але й справжнім героєм.

Віталій Мерінов – це не лише кандидат наук з фізичного виховання, майстер спорту з боксу, чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу та чемпіон України з універсального бою. Це людина, яка усвідомила важливість боротьби за свою країну та віддано служила їй до останнього подиху.

Його мужність та безкомпромісність на передовій надихали не тільки військових, а й всю країну. Він довів, що наші герої – це не лише люди, які виграють змагання на аренах, але й ті, хто відстоює свою країну на передовій.

Його смерть – це великий втрачений шанс для України. Але ми пам’ятатимемо його як справжнього героя та патріота. Його внесок у захист своєї країни та боротьбу за її незалежність назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Ми висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Віталія Мерінова. Його втрата – це велика біда для всієї країни. Але ми не забудемо його жертви та вдячність за все, що він зробив для України.

Вічна пам’ять Герою! Слава !

Пресслужба ГО “Фонду пам’яті Митрополита Мефодія”