Запрошення на благодійний вечір на честь Миколи Міхновського: деталі та програма
Історичний клуб «Холодний Яр» спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та іншими громадськими організаціями запрошують на благодійний вечір на честь видатного українського політика та ідеолога Миколи Міхновського. Захід відбудеться у п’ятницю, 31 березня о 18:00 у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА (вул. Іллінська, 9) та передбачає виступи Taras Kompanichenko з гуртом “Хорея Козацька”, Василя Лютого, Святослава Силенка та Михайла Гречкіна. Вхід вільний, але передбачені благодійні пожертви на підтримку ЗСУ. Не пропустіть цей незабутній вечір, що зможе зацікавити усіх, хто цікавиться історією та культурою України.

Програма та учасники благодійного вечора на честь Миколи Міхновського

Шановні друзі,

Запрошуємо Вас на благодійний вечір на честь Миколи Міхновського, видатного українського політика та ідеолога відродження Української Державності. Захід відбудеться у п’ятницю, 31 березня о 18:00 у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА (вул. Іллінська, 9), актова зала (3-й поверх).

На заході виступлять Taras Kompanichenko з гуртом “Хорея Козацька”, наш славний побратим Живосил Василь Лютий, а також молода хвиля українського кобзарства та лірництва – Святослав Силенко та Михайло Гречкин.

Захід організовано Історичним клубом «Холодний Яр» на чолі з письменником Романом Ковалем, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», партією Народовладдя, яку також представляє лідер “Тінь Сонця”, а очолює наш давній шанувальник – Юрій Левченко (народний депутат VIII-го скликання) та низкою інших громадських організацій.

Вхід вільний, але передбачені благодійні пожертви на підтримку ЗСУ.

Це чудова нагода для всіх, хто цікавиться українською історією, національно-визвольним рухом ХХ століття та сучасним українським мистецтвом, яке пробуджує національний дух! Не пропустіть цей незабутній вечір!

З повагою,
Сергій Василюк