Його Високопреосвященству МАКАРІЮ (Малетичу),

Митрополиту Львівському, керуючому Львівською Єпархією

 

Київ, 14 (1) травня 2018 р. Б.

 

     Ваше Високопреосвященство!

  З нагоди Вашого тезоіменитства Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія висловлює свою підтримку зусиллям єпископату УАПЦ, скерованим на консолідацію та наступне канонічне визнання Православної Церкви в Україні.

У цей особливий для Вас день, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять священномученика Макарія, Митрополита Київського (1497), молитовно бажаємо Вашому Високопреосвященству та іншим чільним ієрархам УАПЦ не схибити з обраного вами шляху канонічного єднання зі священноначалієм Української Православної Церкви Київського Патріархату, рішуче відкидаючи усі гріховні думки та пропозиції, що можуть зашкодити майбутньому об’єднанню.

Певні, що надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, який, віримо, ближчим часом буде видано Священним Синодом Вселенського Патріархату, надасть міцну канонічну основу для об’єднання усіх православних українців у єдиній помісній Церкві.

Глибоко переконані, що Ваш мудрий крок — відмова від Предстоятельства в Українській Автокефальній Православній Церкві та об’єднаній Українській Православній Церкві — буде гідно оцінений українською державою та громадськістю.

З повагою до Вашого Високого Митрополичого сану

Н.М. Шевчук,

голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія