14 липня 2023 року відбудеться урочиста панахида на могилі Святішого Патріарха Володимира, розташованій біля Святої Софії Київської. Заупокійне богослужіння очолить намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, архієпископ Вишгородський Агапіт, у співслужінні духовенства міста Києва. Усі бажаючі запрошуються долучитися до цього особливого молитовного заходу, щоб вшанувати пам’ять Святішого Патріарха Володимира та помолитися за його спасіння. Запланований час проведення панахиди – 11:00.

Запрошуємо взяти участь у молитовному заході на 28-ту річницю упокоєння Великого Патріарха

Анонс!

Запрошуємо всіх на урочисту панахиду, яка відбудеться 14 липня 2023 року, в 28-му річницю з часу упокоєння Святійшого Патріарха Володимира. За благословенням Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, заупокійне богослужіння відбудеться біля могили Святійшого Патріарха поблизу Святої Софії Київської.

Панахиду очолить намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, архієпископ Вишгородський Агапіт, у співслужінні духовенства міста Києва. Розпочати богослужіння заплановано на 11:00.

Запрошуємо усіх, хто бажає взяти участь у цій спільній молитві, яка має велике духовне значення. Разом вшануємо пам’ять Святішого Патріарха Володимира та помолимось за його спасіння.

Приходьте та долучайтесь до цього особливого події!

Дата: 14 липня 2023 року
Час: 11:00
Місце: Могила Святішого Патріарха Володимира біля Святої Софії Київської

З повагою,
Організатори заходу
Київська Митрополія УПЦ (ПЦУ)