Вітаємо всіх громадян з Днем Державного прапора України! Цей символ не лише тканина, а й відображення національної сили та волі. З піднесеним гордістю прапором ми згадуємо наші досягнення і випробування, подолані під його символікою. Він стояв над найвищими вершинами, супроводжував наших героїв і зберігав єдність у найскладніші часи. День Державного прапора нагадує нам про нашу єдність та віру в майбутнє України.

Прапор – втілення національних ідеалів та перемог

Шановні громадяни,

Вітаємо вас з нагоди Дня Державного прапора України! Цей день – символ нашої національної гордості, сили та волі. Для нашої країни прапор – це не лише полотно тканини, а й втілення наших найвищих ідеалів.

Сьогодні ми згадуємо наші великі досягнення та випробування, які ми подолали під цією святковою символікою. Він піднімався на найвищі висоти гір та космосу, супроводжував наших героїв на полях спортивних змагань і зберігав нашу єдність навіть у найскладніші часи.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай цей День Державного прапора буде нагадуванням про нашу єдність та незламну віру в майбутнє України. Нехай наш прапор завжди залишається підтримкою та надією для кожного з нас.

З великою повагою,
Наталія Михайлівна Шевчук,
Голова Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія