З нагоди Дня Конституції України, Наталія Шевчук, голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, підкреслює значення права на віросвободу, яке закріплене в нашій Конституції. Вона звертається до українського народу, закликаючи до єдності та віри в майбутнє нашої Батьківщини, нагадуючи про важливість поваги до прав і свобод кожного громадянина. Шевчук також згадує про мужність наших воїнів, які відстоюють не лише нашу територіальну цілісність, але й принципи нашої Конституції у боротьбі проти російського агресора.

Голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук звертається до українців

Шановні українці!

Вітаю вас з найважливішим святом для нашої країни – Днем Конституції України! Саме сьогодні ми вшановуємо прийняття головного закону, який визначає основні принципи нашої державності і гарантує наші права і свободи.

В цей урочистий день, від імені голови громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, я бажаю наголосити на одному з найважливіших принципів нашоєї Конституції – праві кожного громадянина на праві свободи світогляду та віросповідання.

Віросповідання є однією з основних цінностей нашого народу. Кожен з нас має право вільно вірити, обирати свою релігію, практикувати свої релігійні переконання і відчувати себе повністю впевненим і захищеним у своїх правах та свободах.

У цей час непростих випробувань для нашої держави, коли ми стикаємося з агресією з боку Росії, наші мужні воїни відстоюють не лише нашу територіальну цілісність, але й принципи, закріплені в нашій Конституції. Вони ризикують своїми життями, щоб ми, громадяни України, могли продовжувати жити вільно і з повагою до наших прав і свобод.

Тому, сьогодні, ми, зібрані разом як нація, маємо зігрітися щирістю, солідарністю та вірою в майбутнє нашої Батьківщини. Нехай Господь благословить нашу Україну і дарує їй Перемогу у цій важкій
кровавій боротьбі. Нехай наша земля буде осяяна справедливістю, миром і гармонією.

Зичу вам, шановні друзі, радісного свята, гордості за нашу Конституцію та невмирущий дух нашого народу. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі та забезпечити майбутнє, в якому кожен громадянин України буде жити вільно і з повагою до його прав та свобод!

З найкращими побажаннями,

Наталія Шевчук
Голова громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія