Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія висловлює щирі вітання та молитви військовослужбовцям, які несуть велику самопожертву на передовій, та закликає всіх вірян об’єднатися в молитві за мир та безпеку.

Спільна молитва за відданість та захист: благословення для тих, хто служить на передовій

Від імені духівника Громадської Організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, протоієрея Романа Будзинського, висловлюємо щирі вітання зі святом Введення Пресвятої Богородиці в Храм!

Свято це нагадує нам про велику відданість та самопожертву, подібну тим яку виявляють наші військовослужбовці, що ведуть наступальні дії на передовому рубежі захисту нашої країни. В цей благословенний час ми особливо пам’ятаємо тих, хто служить своїй Державі, залишаючи позаду відносно спокійні але вже деокуповані території. Нехай Бог благословить їх та оберігає від усяких небезпек, а наші молитви несуть їм силу та підтримку.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Спільно згадаймо про тих, хто віддає своє життя і здоров’я на користь тихих моментів для нас тут. Нехай це свято приносить у серця всіх нас спокій і духовну єдність. Нехай Бог оберігає вас та наших незламних військовослужбовців-захисників на передовій, надаючи їм мудрість та сили для служіння – миру, церкві, нації.

Свято це наповнене духовною глибиною та величчю, відображає відданість Богові та закликає до благочестя. Нехай цей день принесе у кожне серце мир та радість, а Непорочна Божа Матір оберігає нас у всіх добрих та милосердних справах. Молитовно бажаємо міцного здоров’я, невичерпної радості та безмежного щастя усій українській православній родині. Спільно піднесімо молитви за прощення та благословення для нашої Батьківщини і всього світу. Нехай ця святкова вдячність перед Богородицею поєднує нас у вірі та любові.

Сердечно вітаємо вас, дорогі брати і сестри, з цим прекрасним святом, яке несе у собі благословення та духовне піднесення для кожного з нас.

Слава Ісусу Христу!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія