Свята Марина відзначається 30 липня. Її життєвий шлях був прикладом вірності Христу та стійкості перед переслідуваннями. Молитви та жертви святої Марини стали надихаючими для багатьох, хто шукав духовного миру. Сьогодні ми згадуємо її та звертаємося до неї з молитвами, сподіваючись на її заступництво у складних життєвих ситуаціях.

Її подвиг і примирення з Господом стали взірцем для всіх християн

Свята Марина стала прикладом вірності Христу і стійкості перед переслідуваннями. Її молитви і жертви допомогли багатьом перейти на християнство і знайти духовний мир. Її подвиг і примирення з Господом стали прикладом для наслідування для всіх християн.

Сьогодні, 30 липня, ми згадуємо святу Марину і звертаємося до неї з молитвами. Вона залишається нашим небесним заступником і молитвеницею, готовою допомогти нам у будь-яких труднощах та перешкодах. Її жертва і відданість служінню Богу навчає нас ніколи не відмовлятися від своїх переконань і залишатися вірними до кінця.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Свята Марина, моли за нас! Нехай ваша молитва принесе нам силу і захист у всіх наших зусиллях у служінні Господу. Нехай ваша віра та відданість стануть для нас прикладом, як подолати всі перешкоди і здобути перемогу над злом.

Нехай Божа благодать супроводжує наші дні, а свята Марина буде нашим вірним супутником у духовному житті.

Молитва до святої Марини:

Свята Марино, великомученице Христова, заступнице перед Богом, приходь до нас у молитвах та допомагай у скрутні хвилини життя. Ти, хто мужньо перенесла страждання за Ім’я Христове, даруй нам силу та мужність відстояти правду і вірити у Божий голос.

О милосердна свята Марино, прошу твоєї благодаті, щоб у нашій душі зростала віра, надія та любов. Захисти нас від усіх небезпек та хвороб, допоможи нам подолати життєві труднощі та спокуси.

Моли Господа, щоб він вислухав наші молитви, прощав гріхи та насичував нас Своєю мудрістю та милосердям. Будь нашим світлим прикладом, щоб і ми могли світити його любов’ю у цьому світі.

Свята Марино, допомагай нам на шляху до спасіння, заступайся за нас перед Божим престолом. Нехай твоя благодать супроводжує нас усіляким благом і захищає від злого. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія