Корецький райсуд прийняв рішення про оштрафування священника з Свято-Варварівського скиту Свято-Успенського чоловічого монастиря Рівненської єпархії УПЦ за вчинення п’яного водіння. Зафіксовано, що батюшку зупинили на вулиці Київській у місті Корець, коли він керував автомобілем “Dacia Logan” і проявляв ознаки сп’яніння. Священник відмовився від освідування і визнав свою вину в заяві до суду. Після розгляду доказів, суддя призначив штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавив його права керувати транспортними засобами на протязі року.

Суддя призначив штраф і обмеження прав для священника з Свято-Варварівського скиту Свято-Успенського монастиря

Корецький райсуд оштрафував священника з Свято-Варварівського скиту Свято-Успенського чоловічого монастиря Рівненської єпархії УПЦ за вчинення п’яного водіння, згідно з рішенням суду.

Зафіксовано, що батюшку зупинили 20 червня приблизно о 15:15 на вулиці Київській у місті Корець, коли він керував автомобілем “Dacia Logan”. Патрульні помітили ознаки сп’яніння у водія.

Священнослужитель відмовився від освідування на місці або у медичному закладі. В результаті, йому були складені адміністративні протоколи за статтею 13 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також постанови за частину 5 статті 121 і статтю 126 того ж Кодексу.

У своїй заяві до суду священик визнав свою вину і просив розглянути справу без його участі.

На судовому засіданні був переглянутий відеозапис з нагрудної камери поліцейського, де зафіксовано відмову священника від огляду на стан сп’яніння. Крім того, під час спілкування з поліцейськими він не заперечував, що перед тим, як сідати за кермо автомобіля, вживав алкогольні напої.

Суддя призначив священнику штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавив його права керувати транспортними засобами на протязі року.