До 88-річчя від дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана відбулася вражаюча панахида у ставропігійному Спасо-Преображенському соборі м. Києва. Долучайтеся до урочистостей, де живе спадщина митрополита оживає в спогадах та вшануванні його видатної особистості.

Вшановуємо Духовного Лідера: Панахида та Урочистості в Спасо-Преображенському Соборі

Урочисте відкриття меморіального музею Архіпастиря, приурочене до 80-ліття Блаженнішого Митрополита Володимира, відбулося 8 років тому, 23 листопада 2015 року. Музей на вулиці Самійла Кішки, 3А, є особливим місцем, де понад 500 експонатів відтворюють непересічну особистість Владики Володимира.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За цей час музей відвідали високопосадовці різних Помісних Православних Церков, зокрема Константинопольської, Єрусалимської, Румунської, Грузинської, Кіпрської, Елладської, Руської, Польської, Чеських земель та Словаччини. Важливість музею полягає в тому, що він не лише зберігає артефакти, але й стає місцем богослужінь, творчих вечорів, зустрічей та презентацій видань, пов’язаних із життям і трудами Митрополита Володимира.

Сьогодні, в 88-ий день народження Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана, митрополит Олександр Драбинко та Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира вшанували його пам’ять заупокійною панахидою у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Докладніше про події та експонати можна дізнатися на сайті музею.