Сьогодні відзначаємо 88-ий день народження Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана, чиє світле життя присвячене розвитку та укріпленню української православної віри. Його важливий внесок у духовне відродження та боротьба за цінності залишаються в пам’яті і серцях вірян.

Спадок духовності та єдності: У пам’ять про видатного лідера Української Православної Церкви

Блаженніший Митрополит Володимир Сабодан: 88 років від дня народження – світле життя Предстоятеля

Сьогодні ми відзначаємо – 88-ий день народження видатного духовного лідера та Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана). Цей визначний духовний лідер, з великою любов’ю і турботою, служив своєму українському народу та Українській Церкві, залишивши глибокий слід в історії українського православ’я.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Блаженніший Митрополит Володимир народився в часи важливих історичних змін, і його життєвий шлях переплітався з подіями, які визначили долю України. З його перших днів в святому сані архієрейського служіння він висловлював глибокі роздуми про віру та роль Христа у житті людини. Його слова, зафіксовані у щоденнику, віддзеркалюють не лише його власне вірування, але й невичерпний погляд на духовність.

“Вже не за твоїми словами віруємо, бо самі чули і знаємо, що Він істинно Спаситель світу, Христос” (Ін. 4, 42).

Ці слова стали не просто висловом віри, але й керівним принципом духовного служіння. Блаженніший Митрополит дарував своє життя розвитку і укріпленню православної віри в Україні. Його діяльність була спрямована на зближення людей через віру, на будівництво єдності та мирного співіснування.

Не лише в серцях вірян, а й на політичній арені, Блаженніший Володимир завжди залишався непохитним авторитетом, символом надії і мудрості. Він сприяв духовному відродженню, борючись за духовні цінності в часи випробувань та невпевненості.

Сьогодні, на його 88-му дні народження, ми вшановуємо його спадок та пам’ятаємо про завдання продовжувати його починання. Його слова несуть в собі велич духовності та покликані надихати нас на шляху до істини та єдності.

Джерело: Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира