Ми збираємо на пікапи для захисників України, і просимо долучатися всіх небайдужих. Команда Київстар виділяє для проєкту #ДорогиПеремоги 10 000 000 гривень, а легендарний гурт випустив «Квіти мінних зон» — пісню та кліп, всі кошти від монетизації яких також будуть залучені до збору.

Нові пікапи вкрай необхідні армійцям, адже вони забезпечують війську мобільність й, відтак, зберігають життя наших захисників.

Зазвичай у проєктних зборах ми ставимо собі грошову мету, але тут робимо виключення: запит на пікапи настільки великий, що ми будемо купувати їх, поки триває війна.

 «Повернись живим» передав військовим авіаційний комплекс Bayraktar

Вперше в історії української благодійності Фонд «Повернись живим» реалізував свій наймасштабніший проєкт. З вашою допомогою ми придбали безпілотний авіаційний комплекс Bayraktar TB2, загальною вартістю 16 502 450 доларів США.

Чому саме комплекс? Тому що ми системно та компетентно підходимо до нашої роботи і закриваємо її «під ключ». Цей проєкт — не просто безпілотники, а повноцінна автономна система, до якої входять:

система повітряного зв’язку;

мобільний комплекс наземного управління;

наземний термінал передачі даних;

система розпізнавання «свій-чужий»;

три ударних безпілотники;

декілька десятків корегованих авіаційних боєприпасів;

та інше необхідне наземне обладнання і запасні частини.

Ще в березні цьогоріч Фонд отримав дозвіл на імпорт товарів військового призначення, що дозволило вийти на якісно новий та масштабний рівень закупівель для допомоги захисникам України.

«Організація подібних угод, їх контрактування та логістика накладає певні обмеження щодо публічності, але значно пришвидшує отримання кінцевим споживачем допомоги, і я вдячна команді «Повернись живим», що вони довірили мені довести даний проєкт від початку і до самого кінця», — розповідає наша волонтерка, юристка і перша заступниця Виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко.

А ми, своєю чергою, хочемо окремо висловити подяку нашим партнерам Baykar за віру в нашу професійність та подальшу співпрацю.

А також дякуємо всім, хто розділяє наші принципи компетентної допомоги армії, довіряє експертності Фонду і знає, що за кожним реалізованим проєктом насправді стоять титанічні зусилля всієї команди.

Ми готові продовжити забезпечувати українських захисників усім необхідним, у тому числі, технікою та озброєнням для перемоги!

Долучайтеся до нашої спільної справи тут: https://savelife.in.ua/donate/

Команда Фонду «Повернись живим»