Релігійні лідери висловлюють спільний осуд та закликають до солідарності у відповідь на терористичні атаки Росії.

ВРЦіРО закликає до єдності у відповіді на терористичні атаки на Україну

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка представляє різні християнські Церкви, іудейську та мусульманську спільноти України, категорично ЗАСУДЖУЄ терористичні атаки Російської Федерації, які вчергове були здійснені 29 грудня 2023 року на українські міста, цивільну інфраструктуру та мирних жителів. 

Всеукраїнська Рада Церков ЗАКЛИКАЄ всі держави світу, які декларують повагу до цінності людського життя і норм міжнародного права:

– засудити дії РФ проти України, визнавши Росію державою-терористом;

– надати Україні необхідні засоби для захисту життя, у т.ч. додаткові засоби противоповітрянної оборони, літаки, та все необхідне для оборони і відновлення територіальної цілісності України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Всеукраїнська Рада Церков ЗАКЛИКАЄ Всесвітню Раду Церков, Конференцію Європейських Церков та інші міжнародні міжконфесійні організації розглянути питання про притягнення до моральної та іншої відповідальності Російської православної церкви, яка всіляко підтримує агресію РФ проти України, розпалює міжнаціональну і міжконфесійну ворожнечу та через проповідь ідеології «русского міра» спонукає до геноциду українського народу. В контексті зазначеного, нагадуємо приклад діяльності  Голландської реформатської церкви в Південно-Африканській Республіці, яка виправдовувала апартеїд, за що була справедливо засуджена міжнародною спільнотою та виключена зі Всесвітньої Ради Церков.

Висловлюємо співчуття українським родинам, які постраждали і страждають внаслідок терористичних дій Росії. Дякуємо силам оборони України та просимо Бога благословити їхнє служіння успіхом і перемогою. Молимось за український народ і кожну людину, щоб Всевишній  дав силу бути міцними духом і перемогти зло!

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну. Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь

Джерело: ВРЦіРО