Верховному Архієпископу Києво-Галицькому СВЯТОСЛАВУ (Шевчук),

єпископату, духовенству та всім вірним

Української Греко-Католицької Церкви

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри!

Прошу, в цей важкий час втрати, прийняти від Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиросердечні співчуття. Ми, як ніхто інший, відчуваємо у ці хвилини біль ваших сердець, оскільки і самі нещодавно осиротіли втративши свого духовного батька Предстоятеля УАПЦ, Митрополита Київського і всієї України МЕФОДІЯ. Ніби тільки вчора ми отримували з усього світу слова підтримки та співчуття, а зараз підносимо свої молитви разом з Українською Греко-Католицькою Церквою, просячи у Всевишнього прощення та відпущення гріхів новопредставленому Блаженнішому ЛЮБОМИРУ.

Пам`ятаємо Владику ЛЮБОМИРА, як надзвичайно мудрого, люблячого людей, смиренного пастора за словами якого слідували тисячі і тисячі людей. Неможливо оцінити вагу його вкладу в розбудову церкви та становлення незалежної України.

Сьогодні життя багатьох із вас розділиться на ДО і ПІСЛЯ, і тільки з часом ви відчуєте та зрозумієте глибинне значення, яке Блаженніший відігравав у житті кожного. Сподіваємось, що ті зерна, які Він посіяв в душах вірян та послідовників проростуть добрим зерном і дадуть плоди для продовження справи всього Його життя!

У цю скорботну хвилину висловлюємо вам своє співчуття та єднаємося з вами в молитві за вічний спочинок покійного, щоб Всевишній прийняв свого вірного служителя в Царстві Небесному – там, де всі святі й праведні спочивають.

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук