Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов закликає парламент внести на голосування і розглянути питання про заборону релігійних організацій, які підпорядковані Москві. Він висловив готовність побачити, хто не підтримає цю ініціативу та запропонував оприлюднити список, щоб з’ясувати ставлення парламентаріїв до цього питання.

Олексій Данілов вважає, що справа має надзвичайну важливість для національної безпеки України

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов висловив думку про необхідність поставити на голосування в українському парламенті питання про заборону релігійних організацій, які підпорядковані Москві. За словами Данілова, введення такого обмеження стосується національної безпеки та суверенітету країни.

“Я хочу подивитися на список цих людей, які не проголосують за це питання. Більше того, я б порадив показати їхній список, аби розуміти, з ким ми ведемо мову”, – заявив секретар РНБО.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Данілов також вважає, що в парламенті є достатня кількість голосів для прийняття цього законопроекту. Водночас, він наголосив, що в разі відсутності підтримки для такої ініціативи, виникає питання про роботу парламенту та його спроможність діяти в інтересах України.

“Якщо їх не буде, тоді питання, а що це за Рада, на кого вона працює і чим вона займається”, – відзначив Олексій Данілов.