Село Галиця Чернігівської області запрошує всіх на надзвичайно важливу подію – візит Предстоятеля Помісної Української Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України, Епіфанія, який відбудеться 7 жовтня 2023 року. Приєднуйтесь до святкового молитовного заходу разом з нашою православною громадою.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній завітає до села Галиця

Запрошення на подію православної Чернігівщини:

АНОНС

Шановні мешканці села Галиця та всіх околиць! Воскресеньська парафія автокефальної УПЦ (ПЦУ) має честь запросити вас на надзвичайно важливу подію, яка увійде в історію села та всієї Чернігівської області.

7 жовтня 2023 року православну родину на Чернігівщині відвідає Предстоятель Помісної Української Церкви (ПЦУ) Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній!

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На цей особливий день до нашого храму завітає не просто величний гість – отець і архіпастир Святої Церкви України Блаженніший Митрополит Київський Епіфаній, а й владики та числене духовенство.

Орієнтовний час прибуття Блаженнішого владики: 9:00 ранку.

Православна громада с.Галиця Чернігівської області, щиро та гостинно запрошує всіх долучитися до нашої радості та взяти участь у цьому особливому молитовному заході разом з Предстоятелем, владикою Епіфанієм.

Нехай цей день буде заповнений радістю, спільністю і благодаттю.

Слава Ісусу Христу!